fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Про ЖК

Житловий комплекс комфорт-класу «Паркові Озера», розташований на лівому березі Дніпра, в оточенні парку «Перемога» і великих красивих озер. І по праву є одним з кращих житлових комплексів комфорт класу в Україні.

Загальна площа житлового комплексу становить 320 тис. кв. м на території площею 10 гектарів. Комплекс складається з 15 житлових будинків й розрахований приблизно на 8000-10000 мешканців. Поряд станції метро «Лівобережна» і «Дарниця».

Територія комплексу добре продумана і чудово облагороджена. Тут можна знайти все, що потрібно для життя сучасній людині: дитячий сад, дитячі та спортивні майданчики, футбольне та баскетбольне поля зі спеціальним покриттям, зони відпочинку, магазини і ресторани, універсальне поле для волейболу, баскетболу та тенісу також зі спеціальним покриттям. Супермаркет NOVUS. 8-рівневий наземний паркінг на 382 паркомісця, автомийка.

У будинках комплексу вже працюють салони краси, нотаріус , діють аптеки та стоматології, дитячий англійський клуб, сімейні кафе, фітнес-клуб «Fit Shine», безліч затишних крамничок і кав'ярень.

Комплекс розташований напроти парку, в якому також є зони відпочинку для дітей, атракціони, дитячий каток. В безпосередній близькості знаходяться супермаркет побутової техніки, торгові центри  «Дитячий Світ», «Квадрат», ринок «Юність». В пішій доступності від комплексу знаходяться дитячий та міська лікарні, поліклініка.

Забудовником є компанія «Інтергал-Буд». Ця компанія входить в ТОП-3 найбільших і найбільш надійних забудовників України.

Наші об'єкти на мапі

Loading Maps Please Wait...
TOP

Compare Listings

Title Ціна ЖК Type Площа Мета Кімнати Поверх